Diskrétní Wellness SPA Relaxprivat

Objevte úžasnou relaxaci a dopřejte svému tělu patřičný odpočinek. Nechte se hýčkat v našem relaxačním centru Wellness SPA Relaxprivat. V našem VIP – SPA Wellness objevíte luxus, klid a vytříbenost se skvělou dopravní dostupností a servisem, který je Vám k dispozici denně do 24 hodin.

Ve Wellness SPA Relaxprivat jsme pro Vás vytvořili luxusní SPA VIP relaxační prostory, ve kterém najdete vše potřebné, abyste se u nás cítili přijemně, relaxovali a přestali vnímat všudypřítomný stres, ať již z práce nebo z rychlého tempa celého světa. Nechte své tělo i smysly hýčkat ve Wellness SPA Relaxprivat

Rádi Vás přivítáme jako jednotlivce, v páru nebo skupině. Připravena je pro Vás úžasná vířivka z dílny Excel SPA a prvotřídní parní sauna.

Ve Wellness SPA Relaxprivat není pro nás problém připravit oslavu na míru (narozeniny, rozlučka se svobodou, setkání s přáteli v diskrétním prostředí, soukromá akce nebo anonymní setkání, atd).

Velmi rádi Vám splníme jakýkoliv požadavek – pokud to bude v našich silách.

Zajistíme pro Vás: odvoz/příjezd, kytici nebo kompletní romantický balíček na přání. V relaxační místnosti na Vás čeká plně-automatická rekuperace vzduchu pro odsávání a čištění vzduchu, abychom Vám zajistili ničím nerušený komfort.

V prostoru Relaxprivátu je zakázáno kouřit.

 
VOUCHERYVOUCHERY
 

Boženy Němcové 1766, Sokolov 35601