O NÁS

Osvěžte své tělo a smysly v krásném a příjemném prostředí Wellness Relaxprivat, kde jsme pro Vás připravili wellness na nejvyšší úrovní. V soukromí, jen s přáteli, dětmi nebo ve dvou si můžete užít zdravých rozkoší.

Relaxovat můžete ve 3 privátních relaxačních místnostech, kde můžete nechat odpočinout Vaší vy-stresovanou mysl z dnešní uspěchané doby.

Objevte luxus, klid a vytříbenost v centru Sokolova se skvělou dopravní dostupností a servisem, který je Vám k dispozici 24 hodin denně.

SLUŽBY

Všechny naše relaxační prostory jsou plně klimatizovány.

Po krásné a uvolňující proceduře (Parní sauna či hydro masážní vířivá vana) si můžete odpočinout na vyhřívané sedačce a doplnit tekutiny či stravu, které si můžete objednat našem telefonním čísle.

VYBAVENÍ

Špičkové vybavení, atraktivní designový interiér, nastavitelné barevné osvětlení, křišťálově čistý audio-systém dotváří atmosféru, vč. možnosti poslechu Vaší hudby.

Kamenná podlaha s proti skluzovým povrchem, koupelna s toaletou, vysoušečem vlasů a v prosklenou automatickou sprchou je připravena pro Vaše potěšení. O čistotu vzduchu se stará automatická rekuperační jednotka, díky čemuž je v prostoru vždy čerstvý vzduch.

Celý prostor Relaxprivat je pravidelně ošetřován nejmodernější hygienickou NANO technologií, díky níž je postaráno o nejvyšší hygienické standardy.

Bezplatná Wifi je samozřejmostí.

Další specialitou Wellness Relaxprivat je, že si hlavní relaxační místnost můžete rozsvítit-podsvítit z několika nabízených možností (RGB LED osvětlení, LED krystaly Swarovski nebo LED liniové bílé světlo. V dalších místnostech je zabudováno automatické osvětlení se senzory, takže se Vám další místnost rozsvítí ve chvíli kdy do ní vstoupíte.

Nedílnou součástí je audio systém DEXON, který dotváří atmosféru a velmi citlivě přispívá k celkové relaxaci těla i duše. Zvenku můžete připojit svůj iPhone přes Bluetooth a poslouchat tak Vaši oblíbenou hudbu při krásné relaxaci.

 
VOUCHERYVOUCHERY
 

Boženy Němcové 1766, Sokolov 35601